kamery

Automatizace domácnosti

AUTOMATIZACE DOMÁCNOSTI - kamery

Pro domov pod kontrolou a život v bezpečí

Objevte kompletní řadu nenápadných bezdrátových kamer, které pomohou zabezpečit vaši domácnost. Nezáleží na tom, kde právě jste. S kamerami Somfy dostanete upozornění do svého telefonu pokaždé, když ve vašem domě zaznamenají pohyb. Stejně snadno můžete sledovat aktuální záběry z domu i starší nahrávky.

Interiérová kamera Somfy

Kamera, která chrání vaše soukromí

Interiérová kamera Somfy je první kamera vybavená motorizovanou záklopkou, která chrání vaše soukromí. Umožní vám monitorovat podezřelý pohyb v domě, když jste pryč, a nebude vás ani vaši rodinu sledovat, když jste doma. Díky chytrému detektoru pohybu okamžitě víte, že do domu někdo vniknul, a můžete reagovat.

 

  • VÝDRŽ VE DNE V NOCI

Díky nočnímu vidění hlídají kamery Somfy vaši domácnost za světla i za tmy. Široký úhel záběru zajistí skvělé pokrytí monitorované oblasti domu a speciální úprava exteriérových kamer zajistí jejich hladký chod v dešti i chumelenici.

  • KLID NA DUŠI

Kameru nainstalujete a spustíte na pár kliknutí v české aplikaci Somfy Protect. Jakmile je instalace hotová, máte pod palcem všechny funkce kamery jako například vestavěný detektor pohybu.

  • SPOLEHLIVÉ ROZPOZNÁNÍ POHYBU

Už žádné omylem spuštěné alarmy. Technologie SomfyVision™ jako jediná používá k detekci pohybu infračervené světlo v kombinaci s analýzou daného záběru.

PRO POHODLNÝ ŽIVOT A BEZPEČNOU DOMÁCNOST

OBJEVTE DALŠÍ FUNKCE SOMFY PROTECT

  • JEŠTĚ LEPŠÍ ZABEZPEČENÍ

Vyrážíte ven? Funkce chytré aktivace vás upozorní, abyste nezapomněli aktivovat kameru.

  • SLEDUJTE DŮM ODKUDKOLI

Nezáleží na tom, jestli jste o ulici dál nebo na druhé straně světa. S aplikací Somfy Protect máte vždy pod palcem živé záběry ze svého domu.

  • VAŠE SOUKROMÍ JE JEN VAŠE

Aktivujte v aplikaci soukromý mód a sami se rozhodněte, kdy bude kamera zabírat okolí a kdy zůstane zavřená fyzickou záklopkou.

KOMPLETNÍ ŘADA KAMER

Somfy One

Kamera “vše v jednom” | KAMERA S ALARMEM V JEDNOM ZAŘÍZENÍ

Kamera Somfy One vás nadchne snadnou instalací a intuitivním ovládáním chytrým telefonem. Vybavili jsme ji Full HD kamerou, více než 90decibelovou sirénou a detektorem pohybu, který rozpozná domácí mazlíčky. Na dálku můžete ovládat i fyzickou záklopku zařízení. Výsledek? Stoprocentní jistota soukromí, když jste doma a kamera nemusí být aktivní.

Venkovní kamera Somfy

Nejpokročilejší způsob, jak odradit zloděje

VENKOVNÍ KAMERA S VESTAVĚNOU SIRÉNOU

Díky pokročilé technologii detekce pohybu se venkovní kamera Somfy vypořádá s jakkoli odhodlanou nezvanou návštěvou. Jakmile zaznamená pohyb, upozorní vás a automaticky začne nahrávat – nehledě na to, jestli je den, či noc. Pro ještě efektivnější způsob odrazení zlodějů můžete kameru propojit se svým stávajícím venkovním osvětlením.

 

Kamera bude dostupná ve druhé polovině roku 2019.

Propojte alarm se systémem TaHoma®

Alarmy Somfy snadno napojíte na systém automatizace domácnosti Somfy TaHoma® a spárujete je například s garážovými vraty, alarmem, stíněním nebo osvětlením. Takto propojené prvky domácnosti dokáží simulovat vaši přítomnost a zvýšit šanci, že se zloděj vzdá dřív, než se vůbec pustí do díla.

 

TaHoma® je kompatibilní s více než 200 produkty Somfy i dalších známých značek, které se zaměřují na vybavení domácnosti pro zvýšení pohodlí a zlepšení zabezpečení.

Přejete si další informace?

Co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám? Rádi vám poradíme a pomůžeme. Jsme zde pro vás.

Mazel s.r.o.

OKNA | VRATA | ŽALUZIE

ROLETY | SÍTĚ | MARKÝZY

 

Hornoměstská 9, 594 01 Velké Meziříčí

IČO: 26957540

 

Vedená u rejstříkového soudu v Brně

Showroom

ždár nad Sázavou

Novoměstská 7,

Žďár nad Sázavou

tel. 608 878 882

 

Po-Čt: 8:00 - 17:00

Pá: 8:00 - 16:00

So:  dle domluvy

Showroom

Jihlava

Znojemská 4959/119,

Jihlava

tel. 608 878 882

 

Po, St, Čt, Pá: 10:00 - 15:30

Út: zavřeno

 © Copyright 2020, All rights reserved.

Created by JS Production