Zabezpečení domácnosti

Automatizace domácnosti

Zabezpečení domácnosti nikdy nebylo jednodušší

Můj dům, můj hrad. Získejte od svého domova maximální bezpečí pro vás, vaši rodinu i majetek.
Všechny naše produkty pro zabezpečení domácnosti jsou plně kompatibilní.

Moderní a bezdrátové alarmy za dostupnou cenu

Kvalitní, a přitom cenově dostupné alarmy zachytí každý pohyb! Rozpoznají však vaše domácí mazlíčky, takže nevyhlásí planý poplach. Alarm a kamera v jednom? To je Somfy ONE. Díky promyšlené záklopce bude v naprostém bezpečí i vaše soukromí. Váš domov pomohou chránit i pohybová čidla a bezdrátové čidlo na okna a dveře IntelliTAG™ nebo venkovní a vnitřní siréna. Vašemu životnímu stylu se přizpůsobí bezpečnostní systém Somfy Protect Home Alarm. Připojte vše do systému TaHoma® switch a získejte od svého domova ještě více!

Dáváme na vás pozor

Naše chytré venkovní i interiérové kamery hlídají nejen váš domov, ale i vaše soukromí. Mají totiž chytrou záklopku a venkovní kamery umí vymezit oblast sledování. Skvělou volbou je Somfy ONE, první all-in-one řešení pro zabezpečení vaší domácnosti, interiérová kamera s integrovanou sirénou. Dokonce rozpozná vaše domácí mazlíčky. Propojte kompatibilní prvky se systémem TaHoma® switch a mějte o své domácnosti neustálý přehled.

Přístup do domu

Kdo je tam? Otevřete jen tomu, komu opravdu otevřít chcete. Pomohou vám v tom videotelefony a chytrý zámek Somfy Doorlock. Zjistěte, kdo u vás doma zvonil, třeba i v době, kdy jste nebyli doma. Na dálku můžete odkudkoliv otevřít i nečekané návštěvě. A už nikdy nemusíte hledat klíče po kapsách! Připojením do chytré domácnosti budete mít celý svůj dům či byt doslova pod palcem.

Chytrá domácnost ve vašich rukou

Všechny kompatibilní produkty zabezpečení domácnosti, ale i ovládání stínění, garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a topení můžete hravě propojit do jednoho uceleného celku díky komplexnímu systému automatizace domácnosti TaHoma® switch. Užívejte si více pohodlí a získejte významné úspory na energiích díky použití moderních technologií ve vašem domě. Poradíme vám, jak na to.

Přejete si další informace?

Co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám? Rádi vám poradíme a pomůžeme. Jsme zde pro vás.

Mazel s.r.o.

OKNA | VRATA | ŽALUZIE

ROLETY | SÍTĚ | MARKÝZY

 

Hornoměstská 9, 594 01 Velké Meziříčí

IČO: 26957540

 

Vedená u rejstříkového soudu v Brně

Showroom

ždár nad Sázavou

Novoměstská 7,

Žďár nad Sázavou

tel. 608 878 882

 

Po-Čt: 8:00 - 17:00

Pá: 8:00 - 16:00

So:  dle domluvy

Showroom

Jihlava

Znojemská 4959/119,

Jihlava

tel. 608 878 882

 

Po, St, Čt, Pá: 10:00 - 15:30

Út: zavřeno

 © Copyright 2020, All rights reserved.

Created by JS Production